THAI MASAJI

THAI MASAJI


Temel olarak, Thai masajı, yastıklı bir yer döşemesi üzerinde giyinik olarak uzanırken, masajın yoga benzeri pozisyonlara yavaşça taşınmasını içerir. El ve ayakları kullanarak, terapistimiz vücuttaki enerji hatlarını takip eder ve ritmik hareketlerle de basınç uygular. Tam vücut tedavisi için 90 dakikalık veya 2 saatlik bir masaj yapılması şiddetle tavsiye edilir, çünkü bir saat tam yararı hissetmek ve terapistin vücudun her yerinde çalışmasını sağlamak için yeterli değildir.
Şüphesiz ki, Thai masajı, geleneksel İsveç masajına kıyasla oldukça garip ve farklı görünebilir. Bununla birlikte, harika bir Thai masajından çıkmak, gerçekten başka bir kültür düzeyi ve kesinlikle başka bir rahatlama derinliği yaşadığınızı hissetmektir.

Thai Masajı ile Dikkatli Dinlenme
Loş bir odada yatarak, vücudunuzun ve zihninizin yavaş akmasına izin vermek, metodik hareketler sizi huzurlu ve ortalanmış bir duruma sokar. Etrafınızdaki tüm stresten ve yaşamın duyusal aşırı yükünden kurtularak, bir masaj yaptırmak, stres ve diğer sorunları bırakmanız için size yer ve zaman kazandırır; şu anı tüm varlığınız boyunca ileten özgürleştirici bir şekilde yaşamaya yönlendiren bir meditasyon terapisidir.

Kas ve Eklem Ağrılarında Hafifleme
Duygusal ve fiziksel sıhhatinizi etkileme konusunda insan dokunuşunun gücü olağanüstüdür. Bir masajla rahatlamanın anlık sonuçlarından biri, Ankarada masaj sırasında yoğurma, sallama ve statik basıncın tedavi edici büyüsünün yorgun ve ağrılı kaslarda nasıl çalıştığı ve eklem ve kaslardaki gerilimi nasıl azalttığıdır. Hareketlilik geliştikçe ve kaslar gerildikçe, kaslarınız ve eklemleriniz daha az hisseder ve ağrı da hafifler.