SG SAĞLIK MIX MASAJI

SG SAĞLIK MIX MASAJI


SG Sağlık Mix masajı terapisi, mevcut tedavinin en çok yönlü, en etkili ve en rahatlatıcı tedavi yöntemlerinden biridir. Herkes iyi bir masajdan hoşlanır ve faydaların çoğu genel olarak anlaşılır. Örneğin masajlar gevşeticidir. Vücuttaki yapısal sorunları giderir ve kas dengesizliğini tedavi edebilirler. Ancak, bu bilinen yararların ötesinde, masaj terapisinin bir kişinin sağlığı üzerinde de bir takım olumlu etkileri vardır.

Duruşa Bağlı Stresi Azaltır
Birçok insan günlerinin çoğunu oturarak veya ayakta durarak geçirir, ancak nadiren ikisi ile çeşitli duruşlar arasında iyi bir denge kurar. Yaptığınız iş ne olursa olsun, bir nevi tekrarlayan hareket veya gün geçtikçe aynı duruşlara kilitlenmeyi içerir. Çoğu insan için, duruşa bağlı stres çok gerçek bir sorundur.

Mix masaj terapistimiz, atletik antrenman sonrası sadece yaralanmayı tedavi etmek veya kasları yeniden düzenlemek yerine, özellikle duruşa bağlı stres yaşadıktan sonra dengeyi yeniden sağlamanız için tüm kas-iskelet sistemini yeniden hizalayabilir. Bu, aynı zamanda önleyici tıbbi faydalara da sahiptir, çünkü duruş dengesini veya hareketliliği geri kazanmış bir vücudun, bu dengeyi stres altında bile sürdürmesi daha olasıdır.

Anksiyete ve Depresyonun Azaltılmasına Yardımcı Olur
Batı toplumunda kaygı ve depresyon son derece yaygındır. Bununla birlikte, bu koşulların çoğu insandaki zihinsel hastalıkların büyük çoğunluğundan sorumlu olduğu ve birçok insanın psikofarmakolojik seçenekleri sürdürmekte tereddüt ettiği söylenir. Sakinleştirici bir atmosfer yaratarak ve masajın kendisinin pratik analjezik etkileriyle, Ankarada masaj terapisi anksiyete ve depresyon vakalarının bazı semptomlarını hafifletebilir. Bu tür bir tedavi, bir kişinin genel sağlık durumunu iyileştirmeye yönelik her türlü pratik faydaya sahip olabilir.