MEDICAL SPOR MASAJI

MEDICAL SPOR MASAJI


Tıbbi ya da medikal masaj, kronik ağrılar ve sorunlardan muzdarip olanlar için yararlıdır ve ayrıca hastaların belirli yaralanmalardan kurtulmasına yardımcı olabilir.

Medikal Masaj Düşünenler İçin Tüm Merak Edilenler
Tıbbi masaj nedir? Bu, doktorun talimatlarını izleyen doktor tarafından verilen masaj terapisidir. Terapistlerimiz çeşitli prosedürler ve teknikler kullanabilir, ancak tedavi kesinlikle reçetede belirtilen vücudun alanlarına odaklanmalıdır. Tedavi birkaç kısa seans boyunca gerçekleşir.

Reçete neden gerekli? Masaj terapistlerimiz bir hastaya teşhis koyma konusunda nitelikli değildir, bu nedenle reçete, masajla tedavi edilecek tıbbi durumu tarif etmeye yardımcı olur. Masaj terapisti, reçete ile belirtilen alanları ve koşulları ele alacaktır.

Farklı tıbbi masaj türleri nelerdir? Eğitimli ve deneyimli terapistimiz tarafından doğru uygulandığında, herhangi bir tür Ankarada masaj terapisi hastalar için tedavi edici ve faydalı olabilir. Belirli bir teknik veya prosedür ile sınırlı değildir.

Tıbbi masaj nasıl faydalıdır? Yararlı olmasının birçok yolu var. Aşağıda, medikal masajın çeşitli faydaları listelenmiştir:

  • İltihap ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olur;
  • Sindirime yardımcı olur;
  • Sinir sistemini yatıştırır ve rahatlatır;
  • Duruş ve koordinasyonu geliştirir;
  • Gelecekteki kronik ağrı durumlarının önlenmesinde yardımcı olur;
  • Esnekliği ve hareket alanını iyileştirir;
  • Gergin kasları rahatlatır.

Kronik ağrı çekiyorsanız, medikal masaj sizin için uygun olabilir. Herhangi bir masaj terapisine başlamadan önce doktorunuzla görüşün ve bir reçete alın. Sorularınız ve endişeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cevapları bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.