DERİ DOKU MASAJI

DERİ DOKU MASAJI


Cildiniz vücudunuzun en büyük organıdır ve cilt bakım pazarı dünya çapında milyarlarca değere sahiptir. Bu yazıda, cilt bakım rutininizi tamamlamak için deri doku masajı terapimizin kullanılmasının cildinizin sağlığını nasıl iyileştirebileceğini açıklayacağız.

Deri Doku Masajı Cildinizi Nemlendirir
Masaj, kanın cildinize daha kolay erişmesini sağlamak için ciltte gerginliği azaltmaya ve dokuları birbirine bağlamaya yardımcı olur. Yüzeysel kılcal damarların genişlemesi, cildinize sağlıklı bir parlaklık kazandırır ve kan daha kolay akarken renk ve tonu iyileştirir. Dolaşımın artması cilt dokunuzda beslenme ve nemlendirme sağladığı için, cildiniz daha yumuşak ve esnek olabilir. Bu besleyici masajımız cildinizi yeniler, cildinizin nemi daha kolay tutmasını sağlar ve eski cilt hücrelerini daha yeni ve daha sağlıklı hücrelerle değiştirir. Kuru cildi canlı bir cilde dönüştürür.

Cilt Kirlerini Gidermeye Yardımcı Olur
Düzenli Ankarada masaj seanslarımız, cildin yüzeyinde ölü cilt hücrelerinin birikmesini azaltmaya yardımcı olur. Deri masajımız, cildinizin sağlığını ve görünümünü iyileştirir, gözenekleri sıkılaştırır, cilt dokusunu iyileştirir ve cildinize parlaklık verir. Masaj, cildinizin terlemesini ve ürik asit gibi yabancı maddeleri yok etmesini sağlayarak cilt bezi üretimine yardımcı olur. Masajın hareketi, biriken yağları, kandaki sağlıksız elementlerin atılmasını sağlayarak gözeneklerden dışarı doğru iter. Masaj losyonundaki besinler ve nem, daha sağlıklı görünmenize ve hissetmenize yardımcı olarak daha kolay emilebilir.

Daha Genç Görünmenizi Sağlar
Stres, cildinizde hasara yol açabilir ve bu da daha yaşlı hissetmenize neden olabilir. Dahası kaslar boyunca kırışıklıklar oluşabilir. Deri doku masajımız, gerginliği ortadan kaldırır ve kasları gevşeterek kırışıklıkların görünümünü ve gelişimini azaltır. Artan kan akışı ve atık atılımı, cildinizin enfeksiyonlara ve hastalığa karşı direncini destekleyerek hücre yenilenmesine yardımcı olur ve cildinizin daha pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar.